רוני פרידמן - הרצאות | ייעוץ אסטרטגי למנהלים ומשאבי אנוש
מיתוג מעסיק במיקור חוץ

בתור מומחית מנוסה בתחום השיווק והמיתוג האישי, וכאחת המבינה את האמנות של בניית סיפור המותג – הרחבתי את כישוריי המקצועיים גם לעולם מיתוג המעסיק. התמחותי כוללת בניית אסטרטגיית מיתוג המחזקת את תדמית הארגון ומחזקת את מעמדו כמעסיק מוביל. 

 הידע והמיומנויות שפיתחתי לאורך השנים בעבודת השיווק עם ארגונים ובמיוחד עם אנשים, הם בדיוק מה שמאפשר לי לזקק את הסיפור האנושי של הארגון, להדק ולדייק את הליבה , הערכים והחזון של מה שהופך ארגון למקום עבודה נחשק ומועדף.

אני מאמינה בגישה הוליסטית למיתוג מעסיק, שמשלבת בין תקשורת פנימית וחיצונית, שיתוף פעולה עם מנהלים ועובדים, ושימוש בכלים דיגיטליים חדשניים. 

אני יכולה לספר לכם שהסיבה העיקרית שחברות בוחרות בשירותי מיתוג מעסיק במיקור חוץ (אאוטסורסינג) היא לא רק כדי להוריד עלויות.

העסקת מנהלת מיתוג מעסיק במיקור חוסך אומנם הרבה כסף, אבל גם זמן ומשאבים למנהלי משאבי אנוש ומנהלי השיווק של הארגון. 

כמנהלת מיתוג מעסיק במיקור חוץ העובדת עם מגוון רחב של חברות אני מביאה נקודות מבט חדשות ויצירתיות. אני מתבוננת על הארגון לא מחוץ לקופסא אלא מעליו.

מה אני עושה כמנהלת מיתוג מעסיק במיקור חוץ?

כמנהלת מיתוג מעסיק אני נעה כל הזמן בין אסטרטגיה לטקטיקה. בשלב הראשון אני עורכת היכרות מעמיקה עם מנהלי/ בעלי הארגון. לאחר מכן,  אני מבצעת מחקר על הארגון, על הערכים שלו ועל קהל היעד שהוא מעוניין לגייס לשורותיו. על בסיס התחקורים והתובנות אני עובדת על גיבוש ה-  EVP הצעת הערך לעובדים.

היות והדרך הטובה ביותר לגיבוש הערך של הארגון, הוא להיפגש עם האנשים שעושים את הארגון אני יוזמת מפגשים עם עובדים ומנהלים מכל הדרגים כדי לבחון את ההתאמה של הצעת הערך לאסטרטגיית גיוס משאבי האנוש של הארגון. 

היות ואני מגיעה "מבחוץ", הפגישות הבלתי אמצעיות עם העובדים והעובדות, מאפשרות לי להכיר לעומק את התרבות הארגונית, להבין את הצרכים ואת חווית העובד מזווית אישית ואותנטית.

 

לאחר שבניתי תוכנית סדורה עם יעדים שניתן למדוד מגיע השלב הטקטי. שלב ביצוע ויצירת תוצרים קריאטיביים –

בניית דפי קריירה באתר החברה וברשתות החברתיות.

בניית מסרים רלוונטיים, אפיון משרות וניסוח.

איתור הרשתות האפקטיביות ביותר לפרסום משרות וגיוס מועמדים.

יצירת חומרים שיווקיים, תמונות, סרטונים כמו הצצה אל מאחורי הקלעים, שיתוף סיפורים מרגשים של עובדות ועובדים מעוררי השראה, סיפורי צמיחה וקידום, שיתוף פעילויות חברתיות.  פנים ארגוניות

הקמה והפעלת קבוצת השגרירים (עובדי ועובדות הארגון) שיהדהדו את הסיפורים של הארגון ברשתות החברתיות ובאתרי דרושים.

 

רוצים להתייעץ, לשמוע כיצד אנחנו יכולים להזניק את מיתוג המעסיק שלכם כמה שלבים קדימה?

נשמח לעזור, וגם להגיע אליכם לפגישת אבחון קצרה ללא עלות וללא התחייבות.

 

טלפון: 054-3153151

דוא"ל:  RONI@BOOST4U.CO.IL

אפשר לפנות גם בוואטסאפ

חלק מהארגונים בהם העברתי הרצאות
דברו איתי

רוני פרידמן – הרצאות | ייעוץ אסטרטגי לחברות ומנהלים

נייד: 054-315-3151
מייל: 
Roni@boost4u.co.il