רוני פרידמן
מיתוג מעסיק לארגונים וחברות

רוני פרידמן- מלווה ארגונים בתהליכי מיתוג מעסיק ממוקד גיוס עובדים איכותיים וטיפוח הון אנושי.

כמנהלת מיתוג מעסיק אני נעה כל הזמן בין אסטרטגיה לטקטיקה. בשלב הראשון אני עורכת היכרות מעמיקה עם מנהלי/ בעלי הארגון. אני מבצעת מחקר על הארגון, על הערכים שלו ועל קהל היעד שהוא מעוניין לגייס לשורותיו. על בסיס התחקורים והתובנות אני עובדת על גיבוש ה-  EVP הצעת הערך לעובדים.

היות והדרך הטובה ביותר לגיבוש הערך של הארגון, הוא להיפגש עם האנשים שעושים את הארגון אני יוזמת מפגשים עם עובדים זוטרים ובכירים כדי לבחון את ההתאמה של הצעת הערך לאסטרטגיית משאבי האנוש של הארגון. הפגישות הבלתי אמצעיות מאפשרות לי להכיר לעומק  את התרבות הארגונית, להבין את הצרכים ואת חווית העובד מזווית אישית ואותנטית.

לאחר שבניתי תוכנית סדורה עם יעדים שניתן למדוד מגיע השלב הטקטי. שלב ביצוע ויצירת תוצרים קריאטיביים –

  • בניית דפי קריירה באתר החברה וברשתות החברתיות.
  • בניית מסרים רלוונטיים, אפיון משרות וניסוח.
  • איתור הרשתות האפקטיביות ביותר לפרסום משרות וגיוס מועמדים .
  • יצירת חומרים שיווקיים, תמונות, סרטונים כמו הצצה אל מאחורי הקלעים, שיתוף סיפורים מרגשים של עובדות ועובדים מעוררי השראה, סיפורי צמיחה וקידום, שיתוף פעילויות חברתיות‪. ‫ פנים ארגוניות
  • הקמה והפעלת קבוצת השגרירים (עובדי ועובדות הארגון) שיהדהדו את הסיפורים של הארגון ברשתות החברתיות ובאתרי דרושים.

 

ומה לגבי שימור העובדים בארגון לאורך זמן?

הסיבות לעזיבה של עובדים הן רבות, החל משכר נמוך, אווירה לא נעימה במקום העבודה ,חוסר עניין ומשמעות, היעדר אופק התקדמות מקצועית, תחושת אי שייכות ועוד.

שימור עובדים בארגון חוסך הרבה כסף, משאבים ואנרגיה, מחזק את התדמית, ומשפר את ניהול הארגון והצמיחה שלו. יש שיטות וטכניקות שונות לשימור עובדים, אשמח לעזור לכם בבניית תוכנית לשימור עובדים, ללוות אתכם בכל התהליך המקצועי, החל מבדיקת המצב הנוכחי בארגון ועד לתוכנית מסודרת לשימור עובדים בארגון, תוך בקרה ובדיקת עמידה ביעדים!

רוצים עזרה ויעוץ בבניית תוכנית שימור עובדים? אני  כאן!

חלק מהארגונים בהם העברתי הרצאות
דברו איתי

רוני פרידמן- ייעוץ וליווי ארגונים בתהליכי 'מיתוג מעסיק'

הרצאות וסדנאות לארגונים וחברות

נייד: 054-315-3151
מייל: 
Roni@boost4u.co.il