הצצה אל הסודות שמאחורי אסטרטגיית מיתוג רגשי ואישי בעולם העסקים.

הרצאה לארגונים, חברות, יזמים, עצמאים בעלי/ות עסקים

מיתוג רגשי עוסק בפנייה אל הרגש ומעביר את המסר של התמקדות ביצירת קשר רגשי עם הלקוחות בתהליך המיתוג. דווקא היום כשסביבת העבודה והעולם כולו הופכים להיות יותר ויותר טכנולוגיים ופחות מגע אנושי, יישום טכניקת מיתוג רגשי מייצר יתרון שיווקי ארוך טווח.

 

על מה נדבר:

בשוק תחרותי שבו הלקוחות נתקלים במגוון רחב של מוצרים ומותגים, מיתוג רגשי מסייע בבניית תדמית מותג,  מבליט את המוצר של החברה/ עסק, מחבר את המותג או המוצר לחוויות, רגשות וערכים, וכפי שאנחנו כבר יודעים, לקוחות שחווים קשר רגשי עם ערכי המותג נוטים להיות יותר נאמנים לו וכך גם הסיכוי לחזרה על רכישות והמלצות חיוביות. 

ההרצאה מלווה בדוגמאות מרתקות וסיפורי מקרים אמיתיים מזירת המיתוג העולמית מתוכן ניתן לקבל תובנות כיצד מותגים בינלאומיים משתמשים ברגשות לכבוש את ליבם של הלקוחות, להשפיע על קבלת החלטות רכישה, ולייצר חיבור ארוך טווח אמיתי עם הלקוחות.

 

מיתוג אישי- המותג זה אני!

 עולם העבודה העתידי כבר כאן, איך זה משפיע על האופן שבו אנחנו מנהלים ומנהלות את הקריירה שלנו?

השינויים המקצועיים בתחום הבריאות, הפיננסים, הטכנולוגיה כבר ניכרים. לא רק תחומי העבודה משתנים, הזהות המקצועית משתנה, וכך גם האנשים ידרשו לפתח מיומנויות ויכולות מקצועיות חדשות ולהתאים את עצמם לעבודה בעידן החדש. 

ההרצאה -"המותג זה אני"  עוסקת בחשיבות של חידוש והבלטת הייחודיות האישית בשוק תחרותי. מיתוג אישי הוא נכס יקר ומי שישקיע בו יקבל יותר הכרה, והזדמנויות לקפוץ לשלבים הבאים בקריירה שלו בתוך הארגון ומחוצה לו.

 

על מה נדבר:

  • כיצד לנצל פלטפורמות דיגיטליות כמו רשתות חברתיות, בלוגים ואתרים אישיים לקידום המיתוג האישי.
  • אלו סוגים של מדיה ויזואלית, מסרים מילוליים יכולים לקדם את המיתוג 
  • סקירת מהות הרשתות החברתיות הרלוונטיות להשגת נוכחות ( לינקדאין, פייסבוק, אינסטגרם), כיצד מתנהלים נכון בכל רשת על מנת להבליט את המומחיות והניסיון המקצועי 

ניתן להתאים את הדגשים להרצאה בהתאם למטרות והצרכים של כל לקוח. ההרצאה בנויה כך שתתאים לקהל עובדים מגוון.

חלק מהארגונים בהם העברתי הרצאות
דברו איתי

מבחר הרצאות מרתקות מעוררות השראה.
התאמת הרצאה לפי קהלים. לארגונים, מרכזי תרבות וחוגי בית פרטיים.

 לפרטים נוספים, הזמנת ההרצאה ושיתופי פעולה דברו איתי.

נייד: 054-315-3151
מייל: 
Roni@boost4u.co.il