#פייק ניוז הסיפור האמיתי:

בעולם שבו פוליטיקאים משקרים ללא הפסקה, תעשיית ה"פייק ניוז " משגשגת , "בוטים" ופרופילים מתחזים משתלטים על הרשתות החברתיות, הקושי להבחין בין מידע אמתי למידע שקרי הולך וגדל, כל אחד צריך להיחשף למידע הניתן בהרצאה זו על מנת לדעת איך להתמודד עם התופעה!

הרצאה בנושא אקטואלי ו"בוער" בליווי מצגת מרתקת. מי שנחשף להרצאה יכול להפוך להיות אדם בעל יכולת קריאה ביקורתית, בעל יכולת יותר טובה לנתח ולהבין את המניפולציות של המציאות הדיגיטלית, לקבל כלים להתמודדות עם ידיעות" פייק ניוז" המופצות ברשתות החברתיות, בווצאפ ובאינטרנט,  להפנים תובנות וליישם טיפים פרקטיים להגנה עצמית במאבק בין בוטים פוליטיים ומשתמשים אמתיים.

הרצאה זו מבוססת על תוצרי מחקרי תואר שני M.A  לימודי מוסמך שעשיתי במדע המדינה מסלול לימודים ב"תקשורת פוליטית"  בפקולטה למדעי החברה מטעם אוניברסיטת תל אביב, ועל בסיס ידע וניסיון מקצועי בבניית קמפיינים ברשת כיועצת לשיווק פוליטי.

 

#פייק ניוז הסיפור האמיתי – על מה אני מדברת בהרצאה: 

 ◄ הפוליטיקה של הפייק ניוז- שיטות הפעולה, מניפולציות דיגיטליות מצד הפוליטיקאים במטרה להשפיע על שינוי דפוסי הצבעה ועיצוב דעת הקהל .

◄ כיצד פועלים בוטים ופרופילים מתחזים בטוויטר ובפייסבוק במטרה להשפיע על דעת הקהל ולקבוע סדר יום.

◄ שימוש זדוני בבינה מלאכותית ( Deep fake). באמצעות קטעי וידיאו תוכלו להתרשם מהקלות המזעזעת בו כל אחד יכול לזייף סרטונים , להשתיל פנים, לשתול טקסט, ולשנות קול ומבטא .

◄ צמיחתן של "הדוגמבוטיות " דמויות וירטואליות המככבות בקמפיינים של מותגים בינלאומיים, ומצליחות "לעבוד" על המשתמשים, לנהל מערכת יחסים אמיתית לכאורה ,ליצור רושם של חשבון משתמש אמיתי.

◄  סנאפצ'ט דיסמורפיה- אנשים שפונים לניתוחים פלסטיים כדי להיראות כמו הפילטרים של עצמם

◄ יש חיים לאחר המוות ? כבר חשבנו שראינו הכל! … עד שהגיע העידן הדיגיטלי .

ההרצאה #פייק_ניוז_הסיפור_האמיתי  עשירה בתוכן מלמד ומרתק, מלווה בקטעי וידיאו אותנטיים ובמקרי בוחן מכל העולם.

על מנת שכל אחד יבין ויפנים את הסכנות וההשלכות של הפצת ידיעות פייק ניוז, אני נותנת בהרצאה טיפים איך לזהות  ידיעות "פייק ניוז" וכמה עצות מועילות כיצד לזהות "בוטים" ולהימנע מהפצת ידיעות כוזבות.

שורה תחתונה-  

זו הרצאה מהסוג שאי אפשר לוותר עליה משום שהערך המוסף שהיא נותנת חשוב ומועיל ביותר במיוחד עכשיו בתקופה של אי וודאות בצל הקורונה , תקופה רווית "פייק ניוז" ליצירת פניקה ובלבול בקרב האזרחים. ההרצאה מועברת גם אונליין, בשידור חי בזום!

זוהי הזדמנות מעולה לצפות בהרצאה מרתקת, ליהנות מהתוכן המעניין, לשאול אותי שאלות ,לעלות סוגיות שמעניינות אתכם ולשוחח. 

ועכשיו, יש לכם הזדמנות ליהנות ממחיר מיוחד להרצאה פרונטלית או דיגיטלית. כל מי שהנושא חשוב לו, מוזמן לפנות לדף ההמלצות של ארגונים ולקוחות להתרשמות. או תשאירו את הפרטים שלכם כאן בתיבת טופס "צור קשר", ואני אחזור אליכם עם מידע נוסף.

אתם כמובן יכולים להתקשר ישירות למספר: 054-3153151

ההרצאה מתאימה לקהלים רבים כהרצאת העשרה או כהרצאה מקצועית להנהלה בכירה ולצוות עובדים מקצועי ,בארגונים וחברות, בתי ספר, לימי עיון, כנסים, ימי גיבוש והרמת כוסית לחג.

חלק מהארגונים בהם העברתי הרצאות
דברו איתי

מבחר הרצאות מרתקות מעוררות השראה.
התאמת הרצאה לפי קהלים. לארגונים, מרכזי תרבות וחוגי בית פרטיים.

 לפרטים נוספים, הזמנת ההרצאה ושיתופי פעולה דברו איתי.

נייד: 054-315-3151
מייל: 
Roni@boost4u.co.il