הרצאה למנהלים בכל הדרגים 

לקחי משבר הקורונה והאירועים הביטחוניים היוו חלון הזדמנויות למקבלי החלטות בארגונים לבנות תוכנית ניהול אופרטיבית להתמודדות עם מצבי חירום נוספים – כמו גם, אסונות טבע, התקפת סייבר ועוד.

אירועי הקיצון העוברים על החברות העסקיות בשנים האחרונות הינם בעלי השפעה מיידית, השפעה לטווח בינוני ורחוק, וכמו כן קיימות השפעות גלויות ונסתרות. האתגרים הניהוליים הולכים ומתרבים, הם לרוב בלתי צפויים ומשתנים בתדירות גבוהה. לכן, על מנת להסתגל ולהתמודד עם הקשיים הרבים, נדרשת תוכנית עבודה אסטרטגית המשלבת גישה של התנהלות גמישה ויוזמה. תוכנית נכונה מסייעת לארגון לא רק לשרוד, אלא אף להתחזק כארגון ולהעלות את רמת ההתמודדות האישית ואת רמת המחויבות של העובדים.

 

על מה נדבר:

❖ כיצד בונים תוכנית הכוללת מודל מובנה ונוהל סדור של הערכות הארגון בזמן חירום על מנת להתמודד בהצלחה עם המשך הרציפות התפקודית של החברה בזמן משבר קיים, ועם האתגרים שיציב המשבר הבא. 

❖ הגורמים השונים המשפיעים, מה ניתן לקחת בחשבון מראש, כיצד רצוי לתכנן ולהתכונן לבלתי צפוי, על מנת להסתגל ולהתמודד עם הקשיים הרבים. 

❖ נציג מה היא תוכנית העבודה העקרונית המשלבת גישה של התנהלות גמישה ויוזמה וכיצד בונים אותה. תוכנית נכונה תסייע לארגון לא רק לשרוד אלא אף להתחזק ולהעלות את רמת ההתמודדות האישית ואת רמת המחויבות של העובדים.

 

על המרצה:

דויד פרידמן.

מייסד ושותף בחברות טכנולוגיות, מומחה בתחומי גיוס משאבי אנוש ומיתוג מעסיק, פיתוח עסקי וניהול שיווק.

 

בעל תואר MSc. מהטכניון, חיפה – במדעי ההתנהגות והניהול (חקר ארגונים), במסגרת הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול. ותק של מעל ל 27 שנים כמרצה, בין היתר ב- קריה האקדמית אונו, אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטה הפתוחה, טכניון ובאוניברסיטאות ומוסדות נוספים.

 

דויד פרידמן מפתח מתודולוגיית  R.E.S.P.E.C.T. –  שיטה ייעודית הכוללת טכניקות משמעותיות לניתוח, הבנה תכנון וייעול של תהליכי הגיוס ושימור העובדים בארגון, בעל  ניסיון מעשי מקצועי של מעל ל 27 שנים בגיוס משאבי אנוש ומחקר אקדמי

חלק מהארגונים בהם העברתי הרצאות
דברו איתי

מבחר הרצאות מרתקות מעוררות השראה.
התאמת הרצאה לפי קהלים. לארגונים, מרכזי תרבות וחוגי בית פרטיים.

 לפרטים נוספים, הזמנת ההרצאה ושיתופי פעולה דברו איתי.

נייד: 054-315-3151
מייל: 
Roni@boost4u.co.il