תיק אימוץ סודי ביותר

לכולנו יש סודות, זה אנושי. אבל – יש סודות שהסתרתם במיוחד מפני ילדים עלולה להיות הרסנית!

"תיק אימוץ סודי ביותר" הרצאת הדגל של רוני פרידמן.

סיפור חיים שהוא  חלק בלתי נפרד מהסיפור של כל אחת ואחד מאתנו.

בגיל 32 סמוך ללידת בתה השנייה, רוני מגלה במפגש אקראי  ומטלטל עם אישה זרה ברחוב, שהיא ילדה מאומצת !  האימוץ היה סוד גדול שנשמר במשפחה באדיקות. רוני גדלה בעיר בה כולם הכירו את הוריה המאמצים, כולם בסביבתה ידעו על האימוץ, המשפחה המורחבת, השכנים, חברים, חוץ מרוני עצמה. כולם נתבקשו לשמור מפניה את סוד האימוץ.

מילדות רוני שמעה שמועות מצידם של ילדים בבית הספר , אבל היא בחרה להדחיק את המסרים והערות שנזרקו לעברה, הדחקה רגשית שגבתה ממנה מחיר יקר. לאחר הגילוי המטלטל רוני נקלעה למשבר אישי עמוק, היא מבינה שהיא לא יודעת מי היא באמת, ולמי היא שייכת!

הרצאה נוגעת ללב בכנותה, יש בה גם כאב וגם הומור. הצצה מרתקת לדינמיקה של התמודדות עם סודות שמורים ושקרים במשפחה.

בהרצאה רוני משתפת את רגעי ההתמודדות מילדות בצל "סוד"  משפחתי. חושפת את הרגעים הקשים עם הגילוי, הקריסה הפיזית והנפשית, תוך חידוד התובנות של הקשר ההדוק בין שמירת סוד למחלות שיכולות לשתק איברים כפי שקרה לרוני בעצמה.

בהרצאה מהפנטת, מרגשת ,רוני חושפת את המסע  לאיתור המשפחה הביולוגית, הפרטים המפתיעים שגילתה וסגירת המעגל.

בהרצאה רוני שוזרת דוגמאות של סודות משפחתיים שאחרים סיפרו לה, כמו הסתרת מקרי התאבדויות במשפחה, התמכרויות שונות,  הסתרת תרומת זרע ביצית, מחלות נפש של אחד מבני המשפחה, פרשיות של הטרדות ואלימות מינית שנשמרו והתגלו לאחר שנים ארוכות, רוני מספרת את הסודות וההשלכות ההרסניות על הגוף והנפש של בעלי הסוד והשותפים לשמירתו.

ההרצאה פעילה מזה ארבע שנים, אלפי אנשים במקומות העבודה, מרכזי תרבות ובמסגרות של חוגי בית פרטיים  שמעו את ההרצאה, נהנו ,והפנימו הרבה תובנות חשובות לחיים.

​ההרצאה מתאימה למגוון קהלים כהרצאת העשרה מעוררת השראה לישיבות צוות, לימי עיון, כנסים. מומלצת מאד לחדרי מורים, לאנשי מקצוע מתחום הטיפול הנפשי רגשי, לאירועי יום האישה ויום המשפחה.

חלק מהארגונים בהם העברתי הרצאות
דברו איתי

מבחר הרצאות מרתקות מעוררות השראה.
התאמת הרצאה לפי קהלים. לארגונים, מרכזי תרבות וחוגי בית פרטיים.

 לפרטים נוספים, הזמנת ההרצאה ושיתופי פעולה דברו איתי.

נייד: 054-315-3151
מייל: 
Roni@boost4u.co.il